15.maijā pēc ilgāka laika atkal pie mums, PII “Daugaviņa”, satikās Bitīte ar Bizbizmārīti. Sākumā abas mazliet pārrunāja, kā kurai gājis- gan tepat, Latvijā, gan lidojumos uz citām zemēm. Kā atzina Bizbizmārīte, nekur pasaulē tā nedzied, kā mūsu Dzimtenē. Bizbizmārītei par pārsteigumu, Bitīte ar maziem un lieliem dziedāt gribētājiem bija sarīkojuši dziedāšanas svētkus- Saulkalnes dziedošās ģimenes. Kā pirmie uzstājās mūsu lielās ģimenes – visa bērnudārza- ansamblis ar dziesmu “Viena maza turku pupa”, pēc tam klausītājus iepriecināja un pārsteidza gan bijušie, gan esošie bērndārznieki.

Šoreiz bērni ar saviem brāļiem, māsām, vecākiem dziedāja pārsvarā latviešu tautas dziesmas, bet varējām dzirdēt kaut ko arī no estrādes mūzikas. Piemēram, bijušais audzēknis Edvarts Slūka ļoti izjusti nodziedāja dziesmu “Laimīgā zeme”, savukārt Daniēla Vancēviča (kurai nu jau 16) dziedāja “Mūsu mīlestību”no “Čikāgas piecīšu” repertuāra. Viņas tētis Raimonds spēlēja ģitāru, kas iepriecināja un pārsteidza jo daudzus.

Pasākuma laikā maziem un lieliem klātesošiem bija iespēja visiem kopā nodziedāt “Kas dārzā?” un “Kaķīts mans”, kur divas mazas meitenītes (Sofija N. Un Rūta) bez iepriekšēja izmēģinājuma droši nāca priekšā pie mikrofoniem un dziedāja kopā ar visu publiku. Tas bija īpašs brīdis! Un vēl kas! Pēc Evelīnas un Ralfa Skobeiko priekšnesuma “Skaista mana brāļa sēta” vairākiem bērniem bija iespēja pamēģināt spēlēt āfrikāņu bundziņas, atkārtojot Bitītes doto ritmu. Bērniem tas tik ļoti labi izdevās! Malači!

Noslēgumā katrs dalībnieks saņēma pateicības rakstu un nelielas dāvaniņas par drosmi piedalīties dziedošo ģimeņu pasākumā. Kopīgi nofotografējāmies un atvadījāmies ar domu tikties nākamgad atkal. Bitīte un bizbizmārīte Jūs gaidīs!