Interešu izglītība

  • Ansamblis 5-6 gadīgiem bērniem

Latviešu kultūrā milzīga loma ir tieši dziedāšanai, un kurš gan cits nākotnē turpinās šo ceļu, kā tikai mūsu bērni. Vokālās bērnu ansamblis “Burbulīši” bērniem ir iespēja atklāt sevī prieku un mīlestību pret dziedāšanu un mūziku. Apgūstam vokālās, skatuves uzvedības un sadarbības prasmes, kopīgi ejot uz vienu mērķi – priekšnesuma izveidi, ko gatavojamies rādīt gan koncertos, gan konkursos.

  • Angļu valoda  4-6 gadīgiem bērniem

Mazi bērni valodu apgūst dabiski un neapzināti. Lai svešvalodas prasme nostiprinātos ilgtermiņā, ir jāievēro noteikti valodas apguves principi noteiktam vecuma posmam – un pirmsskolas vecums ir labākais laiks iegaumēšanai. Nodarbību mērķis ir veicināt interesi par angļu valodu, attīstīt bērna valodu, trenēt uzmanību, uztveri un atmiņu.

  • Keramika 4-6 gadīgiem bērniem 

Darbošanās ar mālu nomierina, stiprina cilvēku gan fiziski, gan garīgi. Pacietība, koncentrēšanās, spēks un radošums ir prasmes, kuras pamazām top strādājot ar mālu. No vienkāršā uz sarežģīto, no veidošanas no mīkstas māla pikas līdz māla darbam, kas vienlaikus ir ciets kā akmens un trausls kā stikls –  tas ir māla ceļš, ko var izbaudīt un apgūt keramikas pulciņā.

  • Karatē nodarbības 3-6 gadīgiem un skolas vecuma bērniem  (vakaros)
PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
15.30 Angļu valoda  4-6 gadīgiem bērniem (Pedagogs I.Slišāne)16.00 Keramika (pedagogs Maira Balode ) 3-6 gadīgiem bērniem15.30 Angļu valoda  4-6 gadīgiem bērniem (Pedagogs I.Slišāne)  
 16.00-17.00 Ansamblis 5-6 gadīgiem bērniem (muz. pedagogs E. Putniņa) 16.00-17.00 Ansamblis 5-6 gadīgiem bērniem (muz. pedagogs E.Putniņa) 
19.00-20.30 Karatē nodarbības 3-6 gadīgiem un skolas vecuma bērniem  Biedrība Saulkalnes sports, pedagogs N. Gasjule 19.00-20.30 Karatē nodarbības 3-6 gadīgiem un skolas vecuma bērniem  Biedrība Saulkalnes sports, pedagogs N. Gasjule